• BİZİ EŞSİZ KILAN
    HAYAL GÜCÜMÜZ
    MAKİNE PARKURUMUZ | BASKI KALİTEMİZ
0
0
0
0

Gelecek çalışarak sabırla üreterek kazanılır.

Yenilikçi satış ve pazarlama ağı, tasarım perspektifi ve Ar-Ge departmanı ile müşteri talebine en uygun ürünler belirlenip, kusursuz hizmet anlayışı ile hatasız, zamanında teslim edilerek en yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Müşteri Desteği

Bizlere ulaştığınız andan itibaren , konusuna hakim, sizlerin isteklerini değerlendiren, sorunlarınıza çözüm üretebilen müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılıyor olacaktır. Süreci sağlıklı ve hatasız yönetebilmek için önce sizleri dinliyoruz.

Üretim Kapasitesi

Matbaa firmamız branşında uzman profesyonel personel kadrosu ile günlük 800.000 adet ürün üretim kapasite ile siz değerli müşterilerine son teknoloji makine-ekipmanı ile hizmet vermektedir.

Ürün Çeşitliliği

Firmamız istediğiniz ölçü ve ebadlarda, yapılan işin özelliğine uygun kalitede ofset kutu, etiket, inovatif ambalajları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sektörünüzde markalaşmak için kaliteli bir ambalaj sunumuna ihtiyacınız olduğu biliyoruz.

Hazır Tasarım İmkanı

Firmamız hazır tasarımlar ile sektörünüze özel alternatifleri sizlere sunmaktadır. Size özel dokunuşlar ile revize ederek tasarım sürecinde vakit kaybınızı önler. Bu sayede hızlı ve efektif bir şekilde süreci yönetebilirsiniz.

Size Özel Tasarım

‘Biz fark yaratmak istiyoruz’ diyorsanız alanında uzman kreatif grafiker kadromuz ile hayal ettiklerinizi tasarlamamız için hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Farklılaşmak için ihtiyacınız olan yaratıcı dokunuşları ile grafikerlerimiz hizmetinizde olacaktır.

Tasarım Desteği

Eğer ki hayallerin mevcut tasarımların sınırlarını aşıyor ise grafik ekibimiz bu süreçte sizlere destek verecektir. Sizlerle bir araya gelerek tüm taleplerinizi dinliyoruz, talepleriniz doğrultusunda hayal ettiklerinizi tasarlıyoruz.

Sürdürülebilirlik/ Geri Dönüşüm

FSC® Belgeli bir kurum olarak sadece yenilenebilir kaynakları tüketiyoruz. İşimizin tüm süreçlerinde doğaya duyarlı ve kaynaklarını bilinçli tüketen bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürün ham maddelerinde, ürün ambalajlarında, tesis yerleşiminde ve firma politikalarında doğayı korumaya yönelik, çevreyi kirletmeyen hamleler ile ARD Ofset olarak doğanın yanındayız. Ambalajların çevrede yarattığı kirlilik oranını biliyor ve bunun sorumluluğunda hareket ediyoruz. FSC® sertifakalı ürünlerimizi sorunuz.

Üretimde kullandığımız sarfiyat malzemelerini Bitkisel Yağ Bazlı ham maddelerden tercih edip, kağıt atıklarını geri dönüşüme kazandırıyoruz.