Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz günden bu yana kendimizi hem makine parkuru hem de tasarım dünyasına bakış açımız ile sürekli olarak revize etmek en temel ilkemiz oldu. Bundan sonra ki süreçte de sektörün ihtiyaçlarını baz alarak gelişen teknoloji eşliğinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden beri öncelikli amacımız, baskı teknolojisi, birinci sınıf malzeme, üst düzey işçilik ve teslimatta dakiklik esaslarıyla etkin çözümler üretmektedir. Bu doğrultuda 2016 yılında aldığımız ISO 9001 standartlara uygun olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Karşılıklı güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz.

Biz Kimiz

20 yıllık iş tecrübesi, İstikrarlı yönetimi ve hizmet kalitesinden ödün vermemesi sayesinde kısa sürede ambalaj sektöründe tanınmış olma ve bunu sürdürebilme ilkesi ile daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat değişmez prensibi "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kaliteden ödün vermemek vizyonuyla" çalışan ARD Ofset sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye, büyümeye devam edecektir.